pro majitele restaurací, pivnic, hospůdek či barů… 

Jste restauratér, kavárník, hospodský? Chcete mít v nabídce poctivé řemeslné pivo ať už jako doplněk nebo jako hlavní pivo (piva) vašeho gastronomického podniku?

Rádi bychom navázali spolupráci  a poskytli naše řemeslné pivo do kvalitních restaurací, pivnic či kaváren ve Zlínském kraji nebo i dalších významných městech České republiky, jako Brno, Olomouc, Přerov, Ostrava. Důležité pro nás je to, aby provozovatel podniku měl skutečný zájem nabízet lidem kvalitní poctivé pivo a svými službami a starostí o pivo i tuto myšlenku realizoval!

Jsme schopni nabídnout spolupráci i formou zajištění výčepního zařízení, reklamy, slunečníků, skla a ostatního vybavení dle individuální domluvy. Ozvěte se nám, jsme Vám schopni nabídnout spolupráci či podporu, kterou by vám nabízely průmyslové pivovary.

Nabízíme naše sudy ve velikostech 10, 15, 20, 30 a 50l. V lahvích zatím nabízíme 1l PET lahve a plechovky 500ml, plánujeme ve skle 0,75l. Umíme i nalahvovat pivo pod vaší značkou. Takto spolupracujeme např. s rockovou kapelou, městem Luhačovice aj.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte pivovar: (+420) 777 018 800

NAŠIM CÍLEM JE POZVEDNOUt PIVNÍ KULTURU V NAŠEM REGIONU.